Vállalkozás előkészítő (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Magyar családi tulajdonban lévő partnerünk 20 éve kezdte kivitelezői tevékenységét, ez idő alatt az ország legnagyobb generálkivitelező vállalatává nőtte ki magát. Komoly tapasztalatot szereztek nagy volumenű építési beruházások kivitelezésében, megfelelve a szigorúan meghatározott minőségi és időbeli elvárásoknak. Az elmúlt évek során több mint 500 épületet kiviteleztek, munkájuk elismerése, hogy korábbi megrendelőik szívesen fordulnak hozzájuk ismét, újabb beruházások kapcsán.

Jelenleg csapatukba keressük Vállalkozás előkészítő pozícióba legújabb kollégájukat.

Vállalkozás előkészítő

Feladatok

Feladataid lesznek:

  • beszállítói és alvállalkozói ajánlatok bekérése generálkivitelezési tenderekhez
  • költségvetések összeállítása és ezek elemzése
  • optimális műszaki tartalom kiválasztása
  • árajánlatok elkészítése, alternatívák kidolgozása
  • tervek mennyiségi és minőségi ellenőrzése, észrevételezése
  • alvállalkozókkal, tervezőkkel, megrendelőkkel való kapcsolattartás

Követelmények

Te vagy a megfelelő jelölt, amennyiben:

  • legalább középfokú építőipari végzettség
  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat (műszaki előkészítésben, kivitelezésben)
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel)
  • megbízható, pontos munkamorál

Illetve előnyt jelent:

  • építészmérnök, vagy építőrmérnök végzettség
  • AutoCad, Terc-Etalon, MS Project ismerete
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Kiemelkedő munkahelyi körülmények
  • Dinamikus, fiatalos csapat
  • Stabil háttér

Budapest