Vállalkozásfejlesztési Program projektvezető (Jász-Nagykun-Szolnok vármegye)

A hirdetés már lejárt!

A Jász-Nagykun-Szolnok Vármegyei Kereskedelmi és Iparkamara

pályázatot hirdet

Vállalkozásfejlesztési Program projektvezető

munkakörre

A munkaviszony időtartama: határozatlan idejű munkaviszony

Foglalkoztatás jellege: munkatörvénykönyv szerinti heti 40 óra

Feladatok

A projektvezető a megye gazdálkodó szervezetei igényeinek megfelelően vállalkozásfejlesztési tájékoztatási, tanácsadási feladatokat végez. A Vállalkozásfejlesztési Program keretében a megyében rendezvényeket, szakmai fórumokat szervez, közreműködik a vállalkozások hazai és külföldi kiállításokon történő megjelenésének segítésében, segíti az üzleti partnerkapcsolatok fejlesztését, üzleti közösségek létrehozását és működését. Koordinálja a vállalkozásfejlesztési projektben résztvevő kamarai munkatársak munkáját, kapcsolatot tart a megye vállalkozásaival. A projektvezető feladatai közé tartozik továbbá cikkek, beszámolók és interjúk készítése a weboldalra és kamarai újságba, illetve háttéranyagok összeállítása a kamarai vezetés számára.

Elvárások

  • min. középfokú angol nyelvtudás, írásban és szóban (aktív használat),
  • felsőfokú végzettség,
  • „B” kategóriás jogosítvány.

A pályázótól elvárt képességek

  • önálló, proaktív munkavégzés,
  • kiváló kommunikációs képesség (beszédben és írásban egyaránt),
  • jó szervezőképesség, precizitás,
  • pontosság, megbízhatóság,
  • jó kapcsolatépítő képesség,
  • magabiztos számítástechnikai felhasználói ismeretek (Word, Excel, Power-Point, Internet használat),
  • csapatmunkában való konstruktív közreműködés.

Előnyök

  • további nyelv ismerete,
  • hasonló területen szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk

  • fiatalos munkakörnyezet,
  • versenyképes fizetés,
  • hosszútávú munkalehetőség.

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:

  • szakmai önéletrajz,
  • iskolai végzettséget igazoló okiratok másolata,
  • nyelvvizsga bizonyítvány/ok másolata.

A pályázat beérkezésének határideje: 2024. április 19.

A pályázatot a Jelentkezem az állásra gombra kattintással kérjük elküldeni, fizetési igény megjelöléssel!

Tárgyként kérjük, tüntesse fel: "Pályázat Vállalkozásfejlesztési Program projektvezető munkakörre”