Vállalkozási előkészítő mérnök - Zalaegerszeg (Zalaegerszeg)

Partnerünk, az ország egyik vezető építőipari nagyvállalata, amely elsősorban magasépítési és generálkivitelezési projektekre szakosodott, új kollégákat keres Vállalkozási előkészítő mérnök pozícióba Zalaegerszegre.

Vállalkozási előkészítő mérnök - Zalaegerszeg

Feladatok

  • Közbeszerzési eljárás első pontjától a szerződéskötés lebonyolításáig minden szakmai anyag, műszaki dokumentáció összeállítása, felügyelete és menedzselése
  • A kivitelezési projektek megnyeréséhez szükséges pályázatok elkészítése, formai ellenőrzése és határidőre történő benyújtása
  • Árajánlat bekérése alvállalkozóktól és beszállítóktól, kapcsolattartás, ajánlatok elemzése és utánkövetése
  • Anyaglisták, konszignációk és felmérések készítése különböző programok (Excel, ArchiCAD, Bexel, PDF kezelők) segítségével
  • Költségvetések készítése műszaki dokumentációk és az alvállalkozói árak alapján
  • Egységár kalkulációk készítése TERC programmal.
  • Költségvetések átvizsgálása mennyiségi és műszaki szempontból
  • Műszaki-pénzügyi ütemtervek készítése
  • Aktív részvétel műszaki egyeztetéseken és ártárgyalásokon

Követelmények

  • Felsőfokú végzettség építő- vagy építészmérnök szakon
  • Legalább 2-3 éves szakmai tapasztalat építőipari vagy műszaki előkészítő folyamatokban
  • Magas szintű MS Office, TERC és MS Project ismeret
  • Erős problémamegoldó, kommunikációs és szervezési készségek
  • Precíz, megbízható munkavégzés, akár csapatban, akár önállóan is
  • Magas monotonitás- és stressztűrő képesség
  • Fejlődési hajlandóság és nyitottság a tanulásra

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés, egyéni bértárgyalás alapján
  • Utazási költségtérítés
  • Szakmai fejlődési lehetőség, és szervezeten belüli karrierút
  • Izgalmas, változatos és nagyszabású projektek
  • Támogató, fiatalos és dinamikus csapat
  • Stabil, hosszútávú munkalehetőség

Munkavégzés helye

Zalaegerszeg