Valuta pénztáros (Budapest)

Budapest

A hirdetés már lejárt!

Pénzváltással foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Valuta pénztáros

Elvárások:

Valutapénztáros végzettség, Legalább középfokú végzettség, Ügyfélcentrikus hozzáállás, Megbízhatóság

Előnyt jelent:

Angol nyelv legalább középfokú ismerete

Feladatok:

Ügyfelek kiszolgálása, Ki- és befizetések lebonyolítása, Pénztár kezelése, Pénztárral kapcsolatos adminisztráció lebonyolítása, , Megbízóról:, 1996-ban az elsők között kezdte meg pénzváltási tevékenységét a tradicionálisan pénzváltási tevékenységgel is foglalkozó utazási irodák, takarékszövetkezetek és bankok mellett., Az első irodájukat Budapest belvárosában nyitották., Az évről-évre növekedő forgalommal párhuzamosan bővült irodáik száma is, így jelenleg elérhetőek a főváros frekventált pontjain, valamint a nagyobb bevásárlóközpontokban az ország több pontján., A konvertibilis valuták forgalmazásán kívül foglalkoznak egyes szabadpiaci valuták vételével és eladásával is, valamint fokozott figyelmet fordítanak hazai és külföldi ügyfeleik gyors, diszkrét kiszolgálására

Amit kínálunk:

Főállású munkakör, Versenyképes jövedelem, Hosszú távú, biztos munkahely, Stabil, bővülő vállalati háttér, lendületes és fiatal csapat

Budapest