Vámcsoportvezető helyettes (Göd)

A hirdetés már lejárt!

Vámszakmai tapasztalattal rendelkező kollégát keresünk vámra szakosodott csapatunkhoz.

VÁMCSOPORTVEZETŐ HELYETES

Feladatok

  • Termékek helyes, tarifális besorolásával kapcsolatos projektekben való részvétel;
  • Vámhatósági szakvélemények és Kötelező tarifális felvilágosítások megszerzése;
  • Különleges vámeljárások alkalmazhatóságának vizsgálata és bevezetése;
  • Engedélyezett gazdálkodói (AEO) engedély megszerzésével és fenntartásával kapcsolatos tanácsadás;
  • Munkafolyamatok ellenőrzése
  • Vámjogszabályok értelmezésével kapcsolatos tanácsadás
  • Vámhatósági ellenőrzések és jogorvoslati eljárások során történő képviselet
  • Minisztériumi és vámhatósági állásfoglalások elkészítése;

Elvárások

  • Minimum 5 év vámszakmai tapasztalattal rendelkezel
  • Szakirányú végzettséged van
  • Jó kommunikációs készséggel rendelkezel

Munkavégzés helye

Göd

Göd