Vámszakértő (Tószeg)

A holland székhelyű Accell Group közép- és felsőkategóriás kerékpárok, kerékpár alkatrészek és kiegészítők gyártásával és értékesítésével foglalkozik. Európában a bevételek tekintetében piacvezető szerepet tölt be. A csoport 3000 munkavállalót foglalkoztat 18 országban világszerte. A termékeit közel 70 országban értékesíti.

A tószegi gyárból, amely 15 éve zöldmezős beruházásként indult, közel 3 millió hagyományos és elektromos kerékpár gurult már ki.

Jelenleg munkatársat keresünk

VÁMSZAKÉRTŐ  munkakörbe.

Feladatok:

  • Vám- és adójogszabályok, illetve egyéb hatósági előírások betartásának biztosítása
  • AEO státusz nyomonkövetése, szükséges változásbejelentések megtétele
  • Vámügyintézés ellenőrzése
  • Vámtarifaszámok és származási ország meghatározása, ellenőrzése és karbantartása
  • Közreműködés a hatóságok által lefolytatott vizsgálatok, ellenőrzések lebonyolításánál
  • Folyamatos szakmai támogatás a társosztályok részére
  • EKÁER bejelentések koordinálása
  • Vámkezeléshez kapcsolódó fuvarokmányok kezelése
  • Vámszabályokkal kapcsolatos ismeretek folyamatos naprakészen tartása
  • Az export, import szállításokkal kapcsolatos fejlesztési lehetőségek folyamatos keresése

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Vámügyintéző végzettség (OKJ)
  • Min. 2+ év vámügyintézői területen szerzett tapasztalat import és export területen is
  • Számítógépes ismeretek, MS Office felhasználói szintű ismeret
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • Jó problémamegoldó képesség, ügyfélorientáltság
  • Pontosság, határidők betartása

Amit kínálunk:

  • Versenyképes kompenzációs csomag
  • Stabil vállalati hattér, folyamatosan fejlődő ipari környezet
  • Érdekes, kihívásokkal teli feladatok
  • Fiatal, dinamikus csapat

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük önéletrajzát juttassa el a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással.

ACCELL HUNLAND Kft.

5091 Tószeg, Parkoló tér 1.

Tószeg