Városrendezési ügyintéző (Budapest)

Budapest Főváros XIX. Kerület Kispesti Polgármesteri Hivatal Főépítészi Irodája a közszolgálati tisztviselőkről szóló 2011. évi CXCIX. törvény 45. § (1) bekezdése alapján pályázatot hirdet

Városrendezési ügyintéző

munkakör betöltésére.

Feladatok

  • Ellátja az önkormányzati beruházásokhoz kapcsolódó feladatokat
  • Karbantartja a településrendezési eszközöket
  • Koordinálja a településképi eljárásokat
  • Nyilvántartja, gondozza a helyi építészeti örökséget

Elvárások

  • Magyar állampolgárság
  • Cselekvőképesség
  • Büntetlen előélet
  • Felsőoktatásban szerzett építész-, településmérnök szakmacsoportokba tartozó szakképzettség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Vagyonnyilatkozat tételi eljárás lefolytatása

Előnyök

  • Közigazgatásban szerzett 3-5 éves tapasztalat
  • Település- vagy építészeti tervezés területén szerzett 1-3 év tapasztalat
  • Közigazgatási vizsgák /alapvizsga, szakvizsga/ megléte

Amit kínálunk

  • A jogállásra, az illetmény megállapítására és a juttatásokra a közszolgálati tisztviselőkről szóló 2011. évi CXCIX. törvény, valamint a Polgármesteri Hivatal köztisztviselői közszolgálati jogviszonyának egyes kérdéseiről és a köztisztviselőket megillető szociális, jóléti juttatásokról szóló helyi önkormányzati rendeletek rendelkezései az irányadóak.

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások

  • 45/2012. (III. 20.) Korm. rend. 8. § szerinti szakmai önéletrajz, mely részletezi az eddigi tevékenységet
  • 3 hónapnál nem régebbi hatósági erkölcsi bizonyítvány (másolat vagy igazolás)
  • Végzettséget, képzettséget igazoló okiratok másolata
  • Nyilatkozat arról, hogy a pályázati anyagot az eljárásban résztvevők megismerhetik
  • Nyilatkozat arról, hogy vagyonnyilatkozat tételi kötelezettségnek eleget tesz

Foglalkoztatás időtartama, időbeosztás, munkarend

  • Teljes munkaidő
  • Határozott idejű közszolgálati jogviszony előre láthatólag 2024. február 8-ig.

Munkavégzés helye

  • 1195 Budapest, Városház tér 18-20.

  • Postai úton, a pályázatot Budapest Főváros XIX. ker. Kispesti Polgármesteri Hivatal címére küldve (1195 Budapest Városház tér 18-20.). Kérjük a borítékon feltüntetni a pályázati adatbázisban szereplő azonosító számot IV/147-1/2021, valamint a munkakör megnevezését: városrendezési ügyintéző
  • Elektronikus úton a jelentkezem gombra kattintva
Budapest