Varró-Szügy (Szügy)

Varró munkakörbe új kollégákat keresünk!

A hirdetés már lejárt!

Dinamikusan fejlődő cégcsoportunk szügyi munkavégzésre keres Varró munkatársat, azonnali kezdéssel! Jelentkezz és mi minden másban segítünk!

Dinamikusan fejlődő cégcsoportunk szügyi munkavégzésre keres Varró munkatársat, azonnali kezdéssel!

Feladatok:

  • Varrógép munkautasítás szerinti kezelése
  • Termékek munkautasítás szerinti elkészítése
  • A munkafolyamatok betanulása után önálló munkavégzés
  • Munkaterület tisztán tartása

Elvárások:

  • Megfelelő végzettség vagy több éves gyakorlati tapasztalat
  • Több műszakos munkarend vállalása (2 illetve 3 műszak)
  • Monotónia tűrés, jó színlátás
  • Kiválasztási folyamaton való megfelelés (próbamunka)
  • Igényes, pontos munkavégzés

Amit kínálunk:

  • Alap órabér bruttó 1607 Ft-tól (tapasztalattól függően)
  • Bónuszrendszer
  • Modern, rendezett, tiszta környezet
  • Pontos bérkifizetés
  • Utazási költségtérítés
  • Biztos, stabil hosszútávú munkalehetőség – határozatlan idejű munkaszerződés
  • Fejlődési és tapasztalat szerzési lehetőségek
  • Gyors és kiszámítható felvételi folyamat

Munkabér

  • bruttó  1 607 - 1 785  Ft  / óra
Szügy