Varró/varrónő munkalehetőség SZÁLLÁSSAL! (Bonyhád)

Varró/varrónő munkalehetőség SZÁLLÁSSAL!

Leírás

Prémium belső autóelemek gyártásával foglalkozó bonyhádi partnercégünkhöz keresünk munkavállalókat az alábbi feladatkörök betöltésére:

Feladatok

  • Munkautasítás alapján az előre kiszabott alkatrészek összevarrása
  • Dísztűzés

Elvárások
  • Varrásban szerzett tapasztalat
  • Előny: bőrfeldolgozásban szerzett tapasztalat
  • 1-2 éves munkatapasztalat,
  • Több műszakos munkarend vállalása,
  • Norma teljesítése.

Amit kínálunk
  • Szállásoltatásra van lehetőség
  • Havi prémium, év végi bónusz, egyéb bónuszok, egyéb, nem pénzbeli juttatások,
  • Munkavégzés nemzetközi környezetben,
  • Folyamatosan fejlődő, stabil munkakörnyezet,
  • Összetartó, lendületes csapat,
  • Munkavégzés hétfőtől péntekig (egyes projekteken csütörtökig) munkaidőkeretben

Munkavégzés helye

Bonyhád

Bonyhád