Varró/varrónő munkalehetőség szállással (Bonyhád)

Prémium belső autóelemek gyártásával foglalkozó bonyhádi partnercégünkhöz keresünk munkavállalókat az alábbi feladatkörök betöltésére: Ми шукаємо співробітників для нашої партнерської компанії в Боніхаді (Bonyhádon található), яка займається виробництвом салонів автомобілів преміум-класу, для виконання наступних завдань:

Varró/varrónő munkalehetőség szállással - Робота для швачок та кравців з проживанням -

Feladatok

Feladatok Обовʼязки

  • Munkautasítás alapján az előre kiszabott alkatrészek összevarrása - Зшивання різних видів тканин по інструкції
  • Dísztűzés - Декоративна стрічка
  • Alapanyagok, bőrök előkészítése - Обробка та підготовка шкіряних матеріалів

Elvárások

Elvárások

Вимоги до роботи

  • Varrógépen szerzett tapasztalat - Досвід роботи на швейній машинці

Előny:

  • bőrfeldolgozásban szerzett tapasztalat - Досвід роботи з шкірою
  • Termelésben szerzett tapasztalat - Досвід роботи на виробництві
  • 3 műszak vállalása - Бажання працювати в трьох змінному режимі

Amit kínálunk

Amit kínálunk Що ми пропонуємо

  • Szállásoltatásra van lehetőség - Безкоштовне проживання
  • Havi prémium, év végi bónusz, egyéb bónuszok, egyéb, nem pénzbeli juttatások - Бонуси за присутність, бонуси в кінці, квартальні бонуси
  • Bejelentett munka - Офіційне працевлаштування
  • Hétfőtől-péntekig tartó 5 napos munkavégzés - Пʼятиденний робочий тиждень

Munkavégzés helye

Bonyhád

Bonyhád