Vásárolt termék minőségbiztosító (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Vásárolt termék minőségbiztosító

Leírás

Szívesen dolgoznál Magyarország egyik piacvezető generikus gyógyszeripari nagyvállalatánál? Gyógyszerészként, vegyészként vagy vegyészmérnökként végeztél? Gyógyszergyártási technológiai ismeretekkel is rendelkezel? Szívesen néznél új, komplex, nemzetközi kihívások elé?

Ha a fenti kérdésekre igennel válaszoltál, ne habozz, jelentkezz még ma partnerünkhöz Vásárolt termék minőségbiztosító pozícióba, ahol szakmai fejlődés és egy támogató közösség vár Rád!

Feladatok

  • A vásárolt gyógyszerkészítmények engedélyeztetésének és a kapcsolódó minőségbiztosítási tevékenységnek a segítése.
  • A vállalati minőségbiztosítási rendszerének kialakításának és működtetésének támogatása.
  • Részvétel abban a munkában, amely a GMP felszabadítás rendszerét a vállalat minden gyártmányára kiterjeszti, és napi szinten működteti.
  • Általános GMP releváns feladatok napi elvégzése, kapcsolattartás társosztályokkal.
  • Belső utasítások (SOP-k) ellenőrzése, szükség esetén megírása.
  • Részvétel alapvető GMP eljárások működtetésében; kivizsgálások, eltérések kezelése, reklamációk, változtatás kezelő rendszer stb.
  • A minőségbiztosítással és a GMP-vel kapcsolatos szakirodalom figyelemmel kísérése.
  • Részvétel projektfeladatokban.
  • Esetenként kimutatások, jelentések készítése.

Elvárások
  • Gyógyszerész, vegyész, vegyészmérnök végzettség.
  • Legalább 1 éves munkatapasztalat minőségbiztosításban vagy technológusként üzemi, gyártási területen.
  • Alapvető GMP ismeretek.
  • Magabiztos, minimum középfokú angol nyelvtudás, hiszen a munkád során napi szinten használni fogod majd szóban, írásban.
  • Nyitottság nemzetközi utazásra a partnerek auditálásának céljából.
  • Jó együttműködő és kapcsolatteremtő készség.

A kiválasztás során előnyt jelent:
  • Vásárolt termékek minőségbiztosításának területén szerzett szakmai tapasztalattal rendelkezel.

Gyógyszergyártási technológiai ismeretek elengedhetetlenek a pozícióhoz!

Amit kínálunk

  • Komplex, nemzetközi feladatok, alkalmanként nemzetközi utazási lehetőségek a partnerek auditálása során.
  • Fejlődési lehetőségek QP irányban.
  • Részleges távmunka lehetőség a pozícióban.
  • A versenyképes fizetésen túl széleskörű cafeteriát és 13. havi jutalmat is biztosít partnerünk munkavállalói számára.
  • Vállalati étkezdéjükben változatos ételekből és többféle menüből lehet választani.
  • Nyaranta Balaton parti üdülőikben töltheted a szabadságodat a családoddal.
  • Számtalan sportolási és szabadidős tevékenységre van náluk lehetőség.
  • Központi telephelyükön különféle orvosi szakrendeléseket biztosítanak (pl.: fogorvos és bőrgyógyász).
  • Csoportos élet- és balesetbiztosítást kötnek munkavállalóikra.
  • Modern és folyamatosan fejlődő technikai környezetet biztosítanak a munkavégzéshez.

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest