Vasúti pálya tervező mérnök (Budapest)

Több mint 7 évtizedes tervezési tapasztalattal rendelkező magyarországi partnerünk számára keresünk Vasúti pálya tervező mérnököt.

Vasúti pálya tervező mérnök

Feladatok

  • vasútállomások, nyílt vonalak tervezése,
  • kábelalépítmények tervezése,
  • tanulmány, engedélyezési, illetőleg kiviteli szintű tervek elkészítése
  • vasúthatósági engedélyezési eljárások előkészítése, illetve abban közreműködés
  • kapcsolattartás a megrendelővel, egyeztetés szakági felelős kollégákkal.

Követelmények

  • felsőfokú szakirányú végzettség,
  • AutoCad program használatában való jártasság,
  • új tervező programok elsajátítása,
  • önálló és csapatmunkára való hajlam, rugalmasság,
  • jó kommunikációs és problémamegoldó készség,
  • gyors alkalmazkodási képesség.

Előnyt jelent:

  • tervezői jogosultság: KÉ-VA, ennek hiányában legalább 3 éves szakmai gyakorlat,
  • tervezői jogosultság megléte
  • vasúti pálya tervezési alapismeretek,
  • szabványok ismerete, használata,
  • angol kommunikációképes nyelvismeret,
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

  • változatos feladatokat és szakmai fejlődést biztosító munkakör
  • országos vasútépítési projektek tervezésében való közreműködés,
  • jó hangulatú, vidám légkör

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest