VAT Compliance Senior Consultant munkatársat keresünk (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

VAT Compliance Senior Consultant munkatársat keresünk

Feladatok

  • Az ÁFA bevallások, KSH riportok elkészítése/ellenőrzése
  • Ügyfelekkel való kommunikáció, főként angol nyelven, majdnem minden iparágban
  • Adóhatósági ellenőrzésekben való részvétel
  • Áfa regisztrációval kapcsolatos teendők ellátása
  • Junior kollégák szakmai támogatása, mentorálása
  • ÁFA-t, EKAER-t érintő compliance fókuszú tanácsadási munkák készítése

Elvárások

  • 2-4 év tapasztalat magyar ÁFA compliance területén / könyvelési területen szerzett tapasztalat bevallások és ÁFA területén
  • Magabiztos angol nyelvtudás
  • Ügyfélorientált gondolkodás
  • Jó problémaelemző és problémamegoldó képesség
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Önálló, megbízható és felelősségteljes munkavégzés

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés és juttatások
  • Modern munkakörnyezet
  • Szakmai fejlődési lehetőség egy multinacionális cégnél
  • Rugalmas munkaidő, home office lehetőség (nem csak COVID-19 idején)
  • Egy általad választott képzés 100%-os finanszírozása
  • Megbecsülés, rendszeres visszajelzések
  • Neves ügyfelek támogatása
  • Stabil, nemzetközi háttérrel rendelkező vállalat
  • Nemzetközi háttér
  • Kiváló minőségű szolgáltatások támogatása
  • Lehetőség a szakmai kibontakozásra

Leírás

Szívesen csatlakoznál egy több, mint 30 éve működő könyvvizsgáló és tanácsadó multihoz, ahol a siker kulcsa a közösség, tudás és teljesítmény?

Nemzetközi hátterű partnerünkhöz keresünk VAT Compliance Senior Consultant kollégát.

Ha egy olyan munkahelyet keresel, ahol fontosnak tartják az emberközpontúságot, az újításokra való nyitottságot és a kiváló minőségű szolgáltatás fenntartását, akkor várjuk jelentkezésedet!

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest