Védelmes munkatárs (Miskolc)

Védelmes munkatárs

Feladatok

  • A Társaságcsoport alállomásaiban üzemelő védelem-automatika berendezések üzemeltetése
  • IEC 61850 IED-k rendszerintegrációjában való részvétel
  • Aktív közreműködés az IEC 61850 IED-k konfigurációjának elkészítésében
  • Kooperáció az új védelmi berendezések üzembehelyezésénél
  • Zárlatszámítások elvégzése a védelem beállítások meghatározásához
  • Védelmi működések értékelése, üzemzavarok kivizsgálása
  • Védelem beállítási lapok elkészítése
  • Közreműködés a védelmes rendszer fejlesztésében
  • Együttműködés a szakterületi műszaki specifikációk meghatározásában, dokumentálásában
  • A szakterület feladataihoz kapcsolódó projektekben való részvétel

Elvárások

  • Erősáramú villamosmérnöki felsőfokú végzettség
  • Számítógépes hálózatok ismerete
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • B kategóriás jogosítvány
  • Folyamat- és rendszerszemlélet
  • Jó problémamegoldó készség

Előnyök

  • Alállomási védelem-automatika rendszerek ismerete
  • Alapszintű objektum orientált programozói tudás
  • Adatbázis ismeretek

Amit kínálunk

  • Hosszú távú és biztos munkalehetőség egy stabil állami vállalatnál
  • Kompetencia alapú fejlődési lehetőség
  • Széleskörű, kiemelkedő béren kívüli juttatási csomag: 13. havi bér, éves bónusz, cafeteria
  • Áramdíj kedvezmény
  • Magán egészségbiztosítási szolgáltatás
  • Önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás
  • Csoportos élet- és balesetbiztosítás
  • Rugalmas munkaidő

Miskolc