Végellenőr (Kaposvár)

Végellenőr

Feladatok

  • Feladatok befejeztével azok készre jelentése és a minőségellenőrzési kérdések megválaszolása a vállalati rendszerben
  • Vállalatirányítási rendszer ütemezése alapján a szállításra kész berendezések átvétele minőségellenőrzési kérdések alapján, tablet rendszer használatával
  • Funkció tesztek ellenőrzése, lebonyolítása (ventilátor-, adiabatikus rendszer-, elektromos alkatrészek stb. tesztelése).
  • Fotó és videódokumentáció készítése végátvétel és rakomány rögzítés során
  • Végellenőri dokumentáció valós rögzítése
  • Berendezések vákuumtisztításának elvégzése
  • Feltárt hibák dokumentálása a vállalatirányítási rendszerben, azok javítása vagy javíttatása majd újra dokumentálása
  • Berendezések utóellenőrzése szállítás előtt
  • Rakódás és árurögzítés ellenőrzése
  • Gépek csomagolásának elvégzése, ellenőrzése
  • Szállítási dokumentumok kitöltése
  • Munkaterület és eszközök tisztántartása

Elvárások

  • érettségi
  • Excel és Word kiváló ismerete
  • rugalmasság, felelősségvállalás, megbízhatóság, precíz munkavégzés
  • alapfokú angol/német nyelvismeret szóban és írásban
  • hasonló területen szerzett tapasztalat

Kaposvár