Végellenőr-Mezőkövesd (Mezőkövesd)

Végellenőr munkakörbe új kollégákat keresünk!

Dinamikusan fejlődő cégcsoportunk mezőkövesdi munkavégzésre keres Végellenőr munkatársakat, azonnali kezdéssel!

Dinamikusan fejlődő cégcsoportunk mezőkövesdi munkavégzésre keres Végellenőr munkatársakat, azonnali kezdéssel!

Feladatok

  • A gyártásból kieső tételek felülvizsgálata , minősítése, szétszerelése, utómunkálása
  • Munkautasítás szerinti ellenőrzések és javítások elvégzése
  • Késztermékek gyártásba történő visszaküldése előzetes engedélyeztetéssel
  • Napi dokumentáció vezetése

Elvárások

  • 2 műszakos munkarend vállalása – betanulás alatt eltolt műszakban kell járni
  • Minőségellenőrzésben szerzett tapasztalat
  • Minőségközpontú, fegyelmezett, precíz munkavégzés
  • Megbízhatóság

Amit kínálunk

  • Határozatlan idejű munkaszerződés, vagy napi bejelentéses, egyszerűsített foglalkoztatás lehetősége
  • Órabér 1400 Ft/óra + műszakpótlék
  • Napi bejelentéses foglalkoztatás esetén csúsztatott heti kifizetés
  • Céges buszjárat a következő településekről: Tiszafüred – Poroszló – Négyes – Borsodivánka – Egerlövő
  • Utazásiköltség térítés
  • Biztos, stabil hosszútávú munkalehetőség
  • Gyors és kiszámítható felvételi folyamatra számíthat

Jelentkezz hozzánk és mi minden másban segítünk!

Mezőkövesd