Végellenőr (Mezőkövesd) (Mezőkövesd)

A hirdetés már lejárt!

Dinamikusan fejlődő cégcsoportunk mezőkövesdi munkavégzésre keres Végellenőr munkatársakat, azonnali kezdéssel!

Feladatok

  • Késztermékek vizuális ellenőrzése
  • Munkautasítás szerinti ellenőrzések elvégzése
  • Végtermékek tesztelésének lebonyolítása
  • Napi dokumentáció vezetése

Elvárások

  • Minőségellenőrzésben szerzett tapasztalat
  • Minőségközpontú, fegyelmezett, precíz munkavégzés
  • Megbízhatóság

Amit kínálunk

  • 1400 Ft órabér – akár, csúsztatott heti kifizetéssel
  • Műszakpótlék 30%
  • Céges buszjárat a következő településekről: Tiszafüred - Poroszló - Négyes - Borsodivánka - Egerlövő
  • Bejárás támogatás
  • Biztos, stabil hosszútávú munkalehetőség – határozatlan idejű munkaszerződés

Munkabér

  • bruttó  1 400  Ft  / óra
Mezőkövesd