Végrehajtójelölt (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Fővárosi végrehajtó iroda önálló munkavégzésre alkalmas munkatársat keres

Végrehajtójelölt

pozícióba.

Feladatok

A Vht. által meghatározott, végrehajtójelölt által elvégezhető feladatok ellátása, különösen:

  • hivatali ügyintézés
  • nyomtatványok elkészítése
  • a végrehajtó és a végrehajtó-helyettesek számára irat-előkészítő feladatok ellátása

Elvárások

  • jogász szakon szerzett abszolutórium (próbaidő lejártáig a diploma megszerzése)
  • önálló munkavégzési képesség
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek

Előnyök

  • jogász diploma
  • közigazgatásban szerzett gyakorlat

Amit kínálunk

  • az irodánkban végrehajtójelöltként szerzett gyakorlat beszámítható a jogi szakvizsgára jelentkezés feltételét képező időbe

Munkavégzés helye

  • Budapest

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő

Kapcsolattartó

  • dr. Giba József

Fényképes önéletrajz megküldésével, bérigény megjelölése mellett.

Budapest