Vegyész (Budapest)

Vegyész

Feladatok

  • Reagensek készítése, tesztelése
  • Diagnosztikai készülékek tesztelése és karbantartása
  • Termékminőség-ellenőrzés
  • Feladatokhoz tartozó dokumentáció naprakész vezetése

Elvárások

  • BSc vagy MSc diploma (kémiai vagy biológiai terület)
  • Min. 1 év laboratóriumban szerzett tapasztalat
  • Képes egyszerre több feladat pontos elvégzésére
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem
  • Nemzetközi környezet

Munkavégzés helye

Budapest,  IV. Kerület

Küldje el angol nyelvű önéletrajzát a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással!

USA-Based Company looking for Chemist

Tasks:

  • Reagent formulation and testing
  • Product Quality Control
  • Testing and troubleshooting of Diagnostic Analyzers
  • Keeping work related documentation up to date

Qualifications:

  • BSc or MSc degree (Chemistry, Biology or Clinical Laboratory Science)
  • Min. 1 year experience in laboratory work environment
  • Ability to handle multiple assignments simultaneously
  • Efficient problem-solving skills

What we offer:

  • Competitive income
  • International environment

Workplace

Budapest, IV. district

Budapest