Vegyész (Hódmezővásárhely)

A Delta Clean Kft. 1 fő VEGYÉSZT keres.

Feladatok

  • Termékfejlesztés, fejlesztési feladatok koordinálása
  • Beérkező minták vizsgálata, eredmények kiértékelése
  • Gyártásközi- és végtermék ellenőrzés
  • Aktív részvétel a gyártás során felmerülő problémák megoldásában
  • Labormunkákkal kapcsolatos adminisztráció pontos, precíz dokumentálása
  • Műszaki leírások, biztonsági adatlapok és termékdokumentációk elkészítése, vagy azok előkészítői munkálatai
  • Gyártás, beszerzés koordinációja

Elvárások

  • Angol nyelv legalább társalgási szintű ismerete
  • Hasonló pozícióban szerzett tapasztalat
  • Kreatív gondolkodás, elhivatottság
  • Kiváló problémamegoldó képesség

Előny

  • Tisztítószer gyártás területén szerzett tapasztalat
  • Vegyészmérnöki végzettség

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem
  • Cégautó, mobiltelefon
  • Kreatív önálló munkavégzési lehetőség
  • Továbbfejlődési lehetőség
  • Kihívást jelentő szakmai feladatok

Munkavégzés helye

Hódmezővásárhely

Fényképes szakmai önéletrajzokat az alábbi címre, vagy a "Jelentkezem az állásra" gombra kattintással várjuk. Delta Clean Kft. 6800 Hódmezővásárhely, Makói út 7717/16. Tel: 62/533-686 Fax: 62/533-687

Bővebb információ a cég tevékenységéről: www.deltaclean.hu weboldalon.