VEGYÉSZ (Tiszaújváros)

A hirdetés már lejárt!

Az Ecomissio Kft. környezetvédelemi, hulladékgazdálkodási területre keres vegyész munkatársat, akár azonnali kezdési lehetőséggel.

VEGYÉSZ

Feladatok

  • Kémiai hulladékkezelési technológiák kidolgozása, megvalósítása és felügyelete
  • Hulladékminősítések és a hulladékátvétel szakmai vezetése (elsősorban gyógyszeripari, vegyipari, festékipari selejtek és termelési melléktermékek)
  • Mintavételi eljárások fejlesztése, újak kidolgozása, gyakorlatba ültetése

Elvárások

  • Vegyész, vegyészmérnök végzettség (legalább BSc. fokozat)
  • Jártasság vegyipari, gyógyszeripari, vagy hulladékgazdálkodási területen
  • Napi munkavégzéshez szükséges számítógépes ismeretek (MS Office, Excel)
  • Angol nyelv középfokú ismerete
  • Proaktív, innovatív gondolkodásmód
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Hajlandóság a csapatmunkára
  • Szervezőképesség

Előnyök

  • Tiszaújvároshoz közeli lakóhely

Amit kínálunk

  • Hosszú távú munkalehetőség, stabil munkahely
  • Piacképes jövedelem és teljesítményalapú extra juttatások, cafeteria rendszer, 13. havi fizetés
  • Céges telefon és laptop
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség, kihívást jelentő szakmai feladatok
  • Fejlődési lehetőségek, tanfolyamok támogatása
  • Gyors munkafolyamatok és problémamegoldás, nincs multis bürokrácia
  • Stabil, fiatalos összetartó csapat, jó hangulat.

Munkavégzés helye

3581 Tiszaújváros TVK Ipartelep

Jelentkezni a 3581 Tiszaújváros, Pf. 11. postacímre, vagy a "Jelentkezem az állásra" kattintva, fényképes önéletrajzzal lehet, a pozíció megjelölésével. Kérjük, pályázatodban tüntesd fel a munkakör betöltésének várható kezdési időpontját és nettó bérigényed!

Tiszaújváros