Vegyészmérnök - Team Leader (Budapest)

Budapest

A hirdetés már lejárt!

Partnerünk, egy innovatív, magyar tulajdonban lévő csiszoló eszközöket gyártó cég, számára keresünk Vezető Fejlesztési kollégát.

A folyamatos fejlesztés a technológia sajátossága és a nemzetközi kapcsolatok miatt elengedhetetlen, mind a gyártási folyamatok mind az alapanyagok területén.

 Partnerünk nagy hangsúlyt helyez a világszínvonalú minőségre, így kihívást jelentő feladatkört kínál egy tapasztalat mérnök kolléga számára is.

Vegyészmérnök - Team Leader

Feladatok

Az új mérnök kolléga fő fókuszában a cég meglévő mérnök csapatának koordinálása és a folyamatos fejlesztést célzó, innovatív kutatási projektek levezénylése lesz.

Feladatok és felelősségi körök részletesen:

  • mérnöki csapat irányítása
  • projekt menedzsment feladatok ellátása
  • projekt szemléletmód erősítése cégen belül
  • vevői igények adaptálása és vevők edukálása a folyamatokat illetően
  • beszállítói auditok és tárgyalások levezénylése
  • új termék bevezetésével kapcsolatos feladatok meghatározása
  • új termékek fejlesztésének támogatása
  • LEAN alapelvek betartása és fejlesztése a cégen belül
  • a management csapat tagjaként célok megfogalmazása
  • céges célok elérésére kidolgozott akcióterv végrehajtatása

Követelmények

Az ideális jelölt rendelkezik:

  • vegyészmérnök, anyag mérnök vagy egyéb releváns műszaki felsőfokú végzettséggel
  • hasonló iparágban és/vagy technológiában szerzett legalább 5 éves szakmai tapasztalattal
  • projekt menedzsment ismeretekkel
  • vezetői, koordinációs tapasztalattal
  • tárgyalóképes angol nyelvtudással
  • 6 sigma / LEAN képesítéssel.

Előnyt jelent:

  • német nyelvtudás

Amit kínálunk

Amit a pozíció kínál:

  • kihívást jelentő mérnöki feladatok
  • változatos projektek
  • önálló munkavégzés
  • versenyképes fizetés

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest