Vegyészmérnök, termelési mérnök (Debrecen)

Vegyészmérnök, termelési mérnök

A hirdetés már lejárt!

Debrecenben található vakolatgyártó üzemünkbe keresünk üzemvezető mérnököt hosszú távú munkavégzésre!

Feladatok

  • Gyártási folyamatok felügyelete, koordinálása és a folyamatok fejlesztése.
  • Gyártáshoz szükséges alapanyagok beszerzése és raktári készlet nyomon követése.
  • Kapcsolattartás a beszállítókkal.
  • Új termékek bevezetése, fejlesztése.
  • 2-4 fős operátori csapat irányítása.
  • Minőségellenőrző mérések elvégzése és dokumentációja.
  • Technikai támogatást nyújtása a vakolatokkal kapcsolatos problémamegoldásban és kárkezelésben, beleértve az intézkedések nyomon követését.
  • A minőség - és környezetirányítási rendszer biztosításában történő részvétel.

Elvárások

  • vegyészmérnöki felsőfokú végzettség
  • hasonló területen szerzett tapasztalat
  • önálló munkavégző képesség
  • középfokú angol nyelvtudás
  • magabiztos MS Office ismeret

Amit kínálunk

  • stabil munkahely
  • önálló munkavégzés
  • fejlődési lehetőségek
  • versenyképes jövedelem
  • modern munkakörnyezet

Debrecen