Vegyésztechnikus/Laboráns (Dunaharaszti) (Dunaharaszti)

A hirdetés már lejárt!

Forrasztástechnikai termékek gyártásával foglalkozó partnerünk dunaharaszti telephelyére keresünk vegyésztechnikus munkatársat.

Vegyésztechnikus/Laboráns (Dunaharaszti)

Feladatok

Milyen feladatok várnak rád?

  • Laboratóriumi mérések végzése a gyártás teljes folyamata alatt a megadott utasítások

alapján

  • Adatok szolgáltatása a riportok elkészítéséhez
  • Mérési eredmények dokumentálása
  • Rend tartása, biztonsági szabályzatok betartása, auditokra való felkészülés
  • A belső kalibrálások rendszeres elvégzése

Követelmények

A pozíció betöltéséhez szükséges:

  • Vegyésztechnikusi végzettség
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Megbízhatóság, pontosság
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • 1-2 év releváns szakmai tapasztalat
  • Angol nyelvtudás

Amit kínálunk

Amit kínálunk:

o Versenyképes juttatási csomag (cafeteriával kiegészítve)

o Munkába járás támogatása

o Nemzetközi munkakörnyezet

o Folyamatos továbbképzési, fejlődési lehetőség

Dunaharaszti