Vegyésztechnikus/mikrobiológus (Gödöllő)

A hirdetés már lejárt!

Vegyésztechnikus/mikrobiológus

Gödöllői partnercégünkhöz keresünk Vegyésztechnikus/mikrobiológus munkatársakat

Feladatok:

  • Tisztított oldatok steril szűrése
  • Gyártási műveleteket betartása előírások szerint
  • Fermentációval előállított fehérjeoldat kicsapással, ultraszűréssel végzett tisztítási lépésének végrehajtás
  • Automata szekvenciákkal működő gyártóberendezések kezelése
  • Tartályok mozgatása elektronikus panelen
  • Levett minták minőségellenőrzése, tesztelése
  • Dokumentáció vezetése

Amivel szeretnénk, hogy rendelkezz,

  • Szakirányú középfokú végzettség (vegyésztechnikus, mikrobiológus)
  • Jó fizikum
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret (Word,Excel)
  • Precíz munkavégzés
  • Jó problémamegoldó készség
  • Előnnyel indulsz ha,
  • Gyógyszeripari tapasztalattal rendelkezel
  • Angol nyelvtudásod van
  • Amit a cég tud kínálni neked,
  • 1 műszakos munkarend
  • Versenyképes jövedelem
  • Széleskörű béren kívüli juttatások
  • Tiszta munkakörnyezet
  • Bejárás támogatása

Munkvégzés helye

Gödöllő

Gödöllő