Vegyipari rendszerkezelő (Tiszaújváros)

Vegyipari rendszerkezelő

Leírás

Vegyipari tevékenységgel, szintetikus gumi előállítással foglalkozó, Tiszaújvárosban lévő partnerünkhöz keresünk kollégákat az alábbi feltételekkel:

Feladatok

  • Adott üzemrész technológiai berendezéseinek kezelése, üzemvitelük felügyelete
  • Technológiai folyamatos ellenőrzéséhez, fenntartásához és termelési program végrehajtásához szükséges terep műveletek elvégzése
  • Vegyipari gépek, berendezések állapotának figyelemmel kísérése, hibák feltárása
  • Készülékváltások, vezetékrendezések, tartálymérések, mintavételek előírások szerinti elvégzése

Elvárások

  • Középfokú végzettség (érettségi, technikum,)
  • 4 műszakos munkarend vállalása (2 nap nappal 6-18 óráig, 2 nap éjszaka 18-6 óráig, 4 nap pihenő)
  • MS Office felhasználói szintű ismerete

Előny:

  • Vegyipari területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Gépész- és/vagy vegyipari technikus végzettség
  • Hatósági vizsgák (például: tűzvédelmi szakvizsga)

Amit kínálunk

  • Bruttó 800 ezer Forintos éves cafeteria választható elemekkel
  • 13. havi fizetés (karácsonyi jutalék)
  • Műszakpótlék átalány
  • Ingyenes vállalati buszjárat a következő településekről: Berzék, Girincs, Görbeháza, Hajdúnánás, Hejőbába, Hejőpapi, Hejőszalonta, Igrici, Kesznyéten, Köröm, Mályi Mezőcsát, Muhi, Nagycsécs, Nemesbikk, Nyékládháza, Ónod, Polgár, Sajópetri, Sajóörös, Sajószöged, Szorgalmatos, Tiszagyulaháza, Tiszavasvári, Újszentmargita, Újtikos
  • A törvényileg előírtnál jelentősen magasabb útiköltség térítés autós bejárás esetén
  • Tömegközlekedés esetén a havi bérlet 89%-t térítik
  • Élet- és balesetbiztosítás a munkaviszony teljes időtartama alatt
  • Vasárnapi pótlék
  • Folyamatos műszakért plusz 5 nap pótszabadság
  • Családias munkakörnyezet

Munkavégzés helye

Tiszaújváros