Vegyipari termelés vezető (Felsőpakony)

A Rameta Kft.

Felsőpakonyban új üzemet nyitó, 100% magyar tulajdonban álló szervetlen vegyi anyagok gyártásával foglalkozó cég csapatának bővítése céljából az alábbi pozícióba keres munkavállalót: Vegyipari termelés vezető

Vegyipari termelés vezető

Feladatok:

  • gyártás aktív támogatása
  • napi munkaszervezés
  • fizikai munka, anyagmozgatás

Információ:

  • teljesen automatizált gyártósor jelenleg kiépítés és engedélyeztetés alatt van
  • kalcium-nitrát gyártás lesz a tevékenységünk
  • jelenleg csak vízkezelési vegyianyag raktározási tevékenységet folytatunk
  • a munka akár azonnal kezdhető, a gyártás csak 2020 év tavaszán fog megkezdődni
  • gyakorlatra is fogadunk vegyipari tanulókat

Elvárások:

  • legalább középfokú vegyipari végzettség

Előnyök:

  • felsőfokú szakirányú végzettség
  • hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem
  • bejelentett, napi 8 órás munka
  • képzési, továbbtanulási támogatás
  • munkába járás támogatása
  • munkaruházat

Munkavégzés helye:

Felsőpakony- Ipartelep

Jelentkezés fényképes önéletrajzzal, fizetési igény megjelölésével.

Felsőpakony