Vevői Kapcsolattartó (Salgótarján)

Vevői Kapcsolattartó

Leírás

Folyamatos fejlődésben lévő, innovatív megoldásokkal és fejlesztésekkel működő, salgótarjáni gyártó partnerünk részére keresünk Vevői Kapcsolattartó kollégát, az alábbi feladatkör betöltésére:

Feladatok

  • Vevői követelmények megismerése és értelmezése,
  • Közvetlen kapcsolattartás a stratégiai fontos vevőkkel főként német nyelven. Kérdések eltérések egyeztetése,
  • Árajánlatok készítése,
  • Vevői rendszerek ismerete és napi használata,
  • A beérkezett hosszú távú előrejelzések, információk értelmezése és megosztása az érintett részlegekkel. Szükség esetén visszajelzés a vevők felé,
  • A vevői törzsadatok karbantartása, árak és változások dokumentálása,
  • Értékesítési terv teljesülésének nyomonkövetése, az eltérések okainak feltárása,
  • Kiváló és direkt kommunikáció a vevőkkel (elsősorban német nyelven),
  • Vevői látogatások szervezésében való aktív részvétel.

Elvárások
  • Külkereskedelmi végzettség (Főiskola/Egyetem),
  • Releváns értékesítési munkakörben eltöltött minimum 4-5 éves szakmai tapasztalat,
  • Tárgyalóképes német és angol nyelvtudás,
  • Határozottság, agilis személyiség,

Munkakör betöltésénél előny:
  • Vállalatirányítási rendszerekben való jártasság,
  • Műszaki érdeklődés.

Amit kínálunk
  • Fiatalos csapat, támogató közeg,
  • Fejlődési, előrelépési lehetőség,
  • Versenyképes bér és juttatási csomag,
  • Multinacionális közeg,
  • Nemzetközi projektekben való részvétel,
  • Rugalmasság, nyitott gondolkodás.

Munkavégzés helye

Salgótarján

Salgótarján