Vevői kapcsolattartó (Veszprém)

Legyünk együtt sikeresek!

Az alábbi pozícióba keresünk leendő kollégát gyártó Partnerünk részére:

Vevői kapcsolattartó

Feladatok

  • Vevőkkel történő napi és rendszeres kapcsolattartás;
  • A rendelések, termék mennyiségek folyamatos nyomon követése;
  • Igények egyeztetése a gyártással és beszerzéssel, szoros együttműködés a társosztályokkal;
  • Rendelések kezelése, vevői visszaigazolások készítése;
  • Ügyfélelégedettség szem előtt tartása;
  • Készletszint figyelése, optimalizálása.

Elvárások

  • Középfokú szakirányú vagy felsőfokú végzettség;
  • Logisztikai területen szerzett 1-2 éves tapasztalat;
  • Magabiztos angol nyelvtudás.

Amit kínálunk

  • Versenyképes bérezés;
  • 13. havi juttatás;
  • Étkezési támogatás, saját étteremben is felhasználható;
  • Egészségbiztosítás;
  • Munkavállalói jólét programok;
  • Egyéb juttatások, támogatások (iskolakezdési támogatás, sportolás támogatása, szemüveg támogatás).

Előnyök

  • Autóiparban vagy gyártásban szerzett tapasztalat;
  • Második idegennyelv ismerete;
  • Műszaki érdeklődés.

Munkavégzés helye

  • Veszprém

Küldje el jelentkezését a „Jelentkezem az állásra most” gombra való kattintással! A fényképes önéletrajzokat magyar és idegen nyelven várjuk. Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük! Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

Veszprém