Vevői kapcsolattartó / Logisztikai asszisztens (Tata)

A hirdetés már lejárt!

Legyünk együtt sikeresek!

Partnerünk kb. 100 főt foglalkoztató, faipari termékeket gyártó vállalat.

Részükre keresünk ÚJ kollégát, az alábbi pozícióba:

Vevői kapcsolattartó / Logisztikai asszisztens

Feladatok

  • Központi email cím figyelése, bejövő levelek továbbítása az illetékesek felé;
  • Vevőkkel való kapcsolattartás;
  • Rendelések rögzítése a vállalat informatikai rendszerében;
  • Rendelések visszaigazolása;
  • Árajánlatok elkészítése, együttműködve az értékesítési vezetővel;
  • Szállítólevelek készítése;
  • Kiszállítások megtervezése, leszervezése;
  • Helyettesítés esetén áruátvétel és a gyártott késztermék mennyiségének ellenőrzése;
  • Havi leltár teljes körű koordinálása;
  • Segédanyagok kiadása és a vállalatirányítási rendszerben való rögzítése.

Elvárások

  • Releváns tapasztalat, lehetőség szerint gyártó vállalatnál;
  • MS Office ismerete.

Amit kínálunk

  • Korrekt, motiváló, a tapasztalatot értékelő bérezés.
  • Változatos feladatok, a pörgős személyiségek jól fogják ebben a pozícióban érezni magukat.
  • Stabil, hosszú távú a munkalehetőség;
  • Családias, együttműködő vállalati légkör.

Munkavégzés helye

  • Tata

Küldje el jelentkezését a „Jelentkezem az állásra most” gombra való kattintással! A fényképes önéletrajzokat magyar nyelven várjuk. Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük! Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

Tata