Vevői kapcsolattartó (Tatabánya) (Tatabánya)

Legyünk együtt sikeresek!

Gyártó Partnerünk részére keresünk tapasztalattal rendelkező kollégát a következő pozícióra:

Vevői kapcsolattartó (Tatabánya)

Feladatok

  • Rendszeres kapcsolattartás a vevőkkel illetve a Sales/Marketing szervezettel a megrendelések fogadásától a szállítás teljesítéséig, beleértve az esetleges reklamációkat;
  • A nem elektronikus úton érkező rendelési állomány felvitele a vállalatirányítási rendszerbe;
  • A vevői előrejelzések bekérése, nyomon követése, az információk egyeztetése a Demand Controllerrel;
  • A rendelések gyártási, kiszállítási visszaigazolásának egyeztetése a vevővel, a kiszállítások időbeniségének ellenőrzése;
  • Vevői változtatások, extra igények egyeztetése az területekkel;
  • Az esetleges gyártási, kiszállítási késedelmek előrejelzése a vevőnek, a szükségek intézkedések koordinálása a gyártási, logisztikai folyamatban résztvevőkkel;
  • A logisztikai jellegű reklamációk kezelése és azok okainak feltárása a folyamatban résztvevők bevonásával;
  • Folyamatok fejlesztésében való aktív részvétel;
  • Heti és havi jelentések készítése.

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség;
  • Logisztika, vevőszolgálat területen szerzett legalább 1-2 év szakmai tapasztalat;
  • Gyártó vállalatnál szerzett tapasztalat;
  • Magabiztos, legalább középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt;
  • Kiváló kommunikációs készség;
  • Csapatmunkára való képesség;
  • Magabiztos számítógépes ismeretek (Excel, Word, Power point).

Amit kínálunk

  • Fiatalos csapat
  • Stabil multinacionális vállalati háttér
  • Bejárás támogatása
  • Hosszú távú lehetőség
  • Motiváló juttatási csomag

Előnyök

  • Német nyelvtudás

Munkavégzés helye

  • Tatabánya

Küldje el jelentkezését a „Jelentkezem az állásra most” gombra való kattintással!
A fényképes önéletrajzokat magyar és idegen nyelven várjuk.
Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük!
Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

Tatabánya