Vevői Minőségbiztosítási Mérnök (Budapest)

Vevői Minőségbiztosítási Mérnök

Automotive industry – IATF – CQE – Customer quality

Az Ön új cége
Egyedi termékportfólióval rendelkező nemzetközi gyártópartnerünk a kapacitás intenzív bővítése miatt keresi új munkatársait Vevői Minőségbiztosítási Mérnök pozícióba, Budapestre.

Legfontosabb feladatai az új munkakörben:

  • Vevői minőségügyi reklamációk feldolgozása és problémák feltárása, megoldási javaslatok kidolgozása
  • Minőségügyi módszerek és autóipari szabványok alkalmazása (IATF 16949, VDA, 8D, 5why, FMEA, SPC stb)
  • Vevői specifikus követelmények nyomon követése és felülvizsgálata
  • Minőségügyi riportok elkészítése és eredmények prezentálása

Mire van szüksége a sikerhez

  • A pozíció sikeres betöltéséhez feltétlenül szükség van minimum 3 év minőségbiztosítási területen szerzett tapasztalatra, lehetőleg autóipari területen.
  • Elengedhetetlen a felsőfokú műszaki végzettségés az angol nyelv magas szintű ismerete.
  • Fontos, hogy a leendő kolléga naprakész ismeretekkel rendelkezzen a minőségügyi módszerekkel, eszközökkel kapcsolatban.

Mire számíthat partnerünktől

  • Megbízónk világszinten jelentős szereplő az elektronikai gyártás területén; intenzív növekedésének köszönhetően hosszútávon számos karrierlehetőséget tud nyújtani leendő munkatársai számára.
  • Az alapbéren kívül kiemelkedő cafetéria és akár kéthavi bónusz is elérhető a jövendőbeli CQE mérnök számára.

Mit kell tennie most
Amennyiben érdekesnek találta a lehetőséget, kattintson a ‘jelentkezem’ gombra és küldje el nekünk frissített angol önéletrajzát.

Budapest