Vevői minőségbiztosítási mérnök (Mosonmagyaróvár)

A hirdetés már lejárt!

Partnerünk multinacionális autóipari beszállítócég , mely autómárkák széles típusainak készíti el modern alkatrészeit. Német autómárkával foglalkozó csapatába keresik legújabb vevői minőségügyi mérnök kollégájukat.

Vevői minőségbiztosítási mérnök

Feladatok

Feladataid az alábbiak lesznek:

  • Vevői kapcsolattartás
  • Reklamációkezelés
  • Problémamegoldó módszerek alkalmazása
  • Reklamáció megoldás támogatása
  • Vevői látogatások/auditok szervezése
  • Munkakörrel kapcsolatos jelentések, statisztikák elkészítése

Követelmények

A munkakörhöz tartozó elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Kommunikációképes angol vagy német nyelvtudás
  • Minőségügyi módszerek, szabványok ismerete
  • Tapasztaltabbak és pályakezdők jelentkezését is várjuk
  • Határozott megjelenés, proaktivitás

Előnyt jelent:

  • Autóipari cégnél szerzett tapasztalat, erre specializálódott minőségügyi szabványok ismerete

Amit kínálunk

Amit partnerünk kínál:

  • Komplett juttatási csomag
  • Lakhatási támogatás
  • Jelenléti és éves bónusz
  • Rugalmas munkaidő törzsidővel
  • Home office lehetőség (heti 1 nap)
  • Előrelépési lehetőség
  • Szakmai képzések, mentorálás, tréningek, belső nyelvtanfolyamok

Munkavégzés helye

Mosonmagyaróvár