Vevői minőségügyi mérnök (Debrecen)

Vevői minőségügyi mérnök

Feladatok

  • Napi szintű kapcsolattartás a vevővel és a termeléssel
  • Reklamációk kivizsgálásának koordinálása
  • Hibaokok meghatározása a társosztályokkal együttműködve
  • Javítóintézkedések bevezetése, intézkedések státuszának nyomon követése
  • Vevői auditok megszervezése (felkészülés és koordinálás)
  • Kimutatások, elemzések elkészítése

Követelmények

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • 2-3 év gyártó cégnél szerzett releváns szakmai tapasztalat
  • Tárgyalási szintű angol és német nyelv-tudás
  • Minőségügyi módszerek ismerete (8D, FMEA, Control Plan, PPAP stb.)
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Rugalmas, nyitott, határozott személyiség
  • Önálló munkavégzés

Amit kínálunk

  • Alapbér + cafeteria + éves bónusz
  • Stabil hátterű multinacionális vállalat
  • Vadonatúj technológiák és termékek
  • Lakhatási támogatás lehetséges

Munkavégzés helye

Debrecen

Debrecen