Vevői minőségügyi mérnök (Székesfehérvár)

Legyünk együtt sikeresek!

Nemzetközi hátterű Partnerünk részére az alábbi pozícióba keresünk leendő kollégát:

Vevői minőségügyi mérnök

Feladatok

  • Vevői kapcsolattartás, reklamációk felügyelete és kezelése;
  • Vevői reklamációk KPI nyomonkövetése;
  • Problémamegoldásban való aktív részvétel, koordináció, problémák elemzése és megoldása;
  • Rendszeres riportok készítése belső rendszerben;
  • Szoros együttműködés a társosztályokkal;
  • Termék és folyamat változások érvényesítése, engedélyeztetése;
  • Termelést támogató standardok ismerete, minőségügyi rendszer kezelése;
  • Vevői és belső auditok koordinálása;
  • Dokumentációk készítése, folyamatos frissítése.

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség;
  • Minőségbiztosításban gyártó vagy termelő cégnél tapasztalat;
  • Magabiztos angol nyelvtudás;
  • Minőségügyi technikák és méréstechnikai ismeretek;
  • Műszaki rajz olvasás, értelmezés.

Amit kínálunk

  • Stabil vállalati háttér, hosszú távú munkalehetőség;
  • Családbarát környezet, work-life balance-ot fontosnak tartják;
  • Támogató, barátságos légkör;
  • Széles körű szakmai fejlődési lehetőségek;

Munkavégzés helye

  • Székesfehérvár

Küldje el jelentkezését a „Jelentkezem az állásra most” gombra való kattintással!

  • A fényképes önéletrajzokat magyar és idegen nyelven várjuk.
  • Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát.
  • Köszönjük! Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

Székesfehérvár