Vevői minőségügyi mérnök (Mór) (Mór)

Legyünk együtt sikeresek!

Hiányszakmába keresünk szakembert egy nemzetközi tulajdonban lévő gyártó vállalat számára, az alábbi pozícióba:

Vevői minőségügyi mérnök (Mór)

Feladatok

  • Vevői reklamációk kezelése;
  • A hibaelemzések elvégzése, a hibajavító folyamat támogatása;
  • A vállalat és a vevők érdekeinek összehangolása, problémák megoldása;
  • A gyártási csoport minőségbiztosítás eszközökkel történő támogatása a folyamatfejlesztési tevékenység során;
  • A folyamatdokumentációk aktualizálása;
  • Termékváltozások bevezetésében való részvétel.

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség (gépészmérnök)
  • Kiváló német és/vagy angol nyelvtudás
  • Min. 2-3 év minőségbiztosítási területen szerzett autóipari tapasztalat
  • Utazási hajlandóság

Amit kínálunk

  • Fejlődési, képzési lehetőség
  • Sokrétű feladatkör multinacionális vállalatnál

Munkavégzés helye

  • Mór

Küldje el fényképes önéletrajzát a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással!

Tárgy mezőben: Minőségügyi mérnök, Mór

Ha szeretne az aktuális állásainkról mindig értesülni, akkor oldalunkon tud belső adatbázisunkba regisztrálni.
Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

Mór