Vevőkapcsolati koordinátor (16-2802) (Magyarország)

Vevőkapcsolati koordinátor (16-2802)

Feladatok

  • Vevői megrendelések kezelése, kapcsolattartás (angol nyelven is),
  • Árajánlatokkal kapcsolatos egyeztetés,
  • Jelentések és elemzések készítése,
  • Rendszer- és folyamatfejlesztésekben való részvétel,
  • Kapcsolattartás a megrendelőkkel, raktárral, minőségügyi osztállyal.

Elvárások

  • Vevői kapcsolattartásban (más cégekkel) szerzett tapasztalat,
  • Erős, magabiztos angol nyelvtudás, szóban és írásban egyaránt,
  • A pozícióban előnyt jelent: autóipari háttér; német nyelvtudás; SAP ismeret.

Amit kínálunk

  • Heti 3 nap home office,
  • Törzsidős munkarend,
  • Cafeteria (bruttó 665.000 Ft/év),
  • Bejárástámogatás (55 Ft/km vagy 100% BKK bérlet támogatás vagy ingyenes céges buszjárat),
  • Önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás.

A munkavégzés helye

Magyarország