Vevőkapcsolati koordinátort keresünk (Kaposvár) (Kaposvár)

A hirdetés már lejárt!

Vevőkapcsolati koordinátort keresünk (Kaposvár)

Feladatok

  • Napi kapcsolattartás a külföldi vevőkkel
  • Vevői rendelések fogadása, feldolgozása, visszaigazolása
  • Kiszállítások koordinálása
  • Fuvarszervezés
  • Értékesítéssel kapcsolatos kimutatások készítése

Elvárások

  • Középfokú végzettség (Felsőfokú végzettség előny)
  • Ms Office ismeret, SAP ismeret/tapasztalat előny
  • Angol és/vagy német nyelvtudás előny
  • Kiváló kommunikációs és szervezési készség
  • Termelő vállalatnál logisztikai területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • versenyképes fizetés
  • cafetéria juttatás
  • teljesítményfüggő bónusz rendszer

Leírás

Megbízónk amely hegesztett acélszerkezetek gyártásával foglalkozik, ami kiterjed a mezőgazdasági és építőipari rakodógépek szerkezeti egységeire, továbbá e gyártmányok hidraulikus szerelésére és a hozzá kapcsolható munkaeszközök gyártására. Folyamatos fejlődésének köszönhetően, egyre bővülő csapatába VEVŐKAPCSOLATI KOORDINÁTORT keres Kaposvárra.

Munkavégzés helye

Kaposvár

Kaposvár