Vevőszolgálati és Logisztikai Adminisztrátor (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Partnercégünkhöz Vevőszolgálati és logisztikai adminisztrátor munkatársat keresünk.

Szívesen csatlakoznál egy céghez, mely az elektronika és gyógyszeripar számára kínál alkatrészeket, alapanyagokat és végzi azok szállítmányozását? Szereztél már legalább 1 év tapasztalatot vevőszolgálati vagy akár logisztikai pozícióban? Legalább társalgási szinten és magabiztosan kommunikálsz angolul? Amennyiben a válaszod igen, akkor az ajánlatunk Neked szól!

Vevőszolgálati és Logisztikai Adminisztrátor

Feladatok

  • Vevőktől érkező megrendelések feldolgozása
  • Készletről kiszállítható áruk összekészíttetése a raktárral
  • Fuvarok szervezése a raktárra beérkező, illetve vevőkhöz kiszállítandó árukra
  • Szállítólevelek, számlák elkészítése
  • Készletszintek figyelése, szükséges esetben termékek utánrendelése a beszállítóknál
  • Vámkezelési eljárás támogatása

Követelmények

  • Hasonló munkakörben, feladatokban szerzett minimum 1 év tapasztalat (vevőszolgálat, megrendelés kezelés vagy logisztika)
  • Társalgási szintű, magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Outlook, Excel, Word felhasználói szintű ismerete

Előny, de nem feltétel:

  • ADR 3 kategóriájú, veszélyes árukkal szerzett tapasztalat
  • SAP és Microsoft Dynamic 365 rendszerek ismerete
  • Külföldi import áruk vámkezelésében szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

What we offer:

  • Hosszútávú, stabil karrier lehetőség
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Rugalmas munkaidő és Home Office lehetőség
  • Családias, támogató munkakörnyezet

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest