Vevőszolgálati munkatárs-Jánosháza (Jánosháza)

Dinamikusan fejlődő cégcsoportunk vevőszolgálati munkatársat keres!

Dinamikusan fejlődő cégcsoportunk vevőszolgálati munkatársat keres, akár azonnali kezdéssel!

Vevőszolgálati munkatárs

Feladatok

  • A kijelölt vevőkör rendszeres, általában havi szinten történő látogatása
  • A látogatás során felmerülő aktuális és a vevő által megreklamált minőségi problémák kivizsgálása
  • Egyéb területeken – logisztika, számlázás, technikai részleg – felmerülő problémák kivizsgálása és az adott társterület felé történő továbbítása
  • Jelentési kötelezettség a vezetőség és a társterületek felé
  • Aktív közreműködés a felmerülő problémák megoldásában, hibaelemzésben és javító intézkedések bevezetésében
  • Vevői megbízottként feladata a vevői igények érvényesítésének biztosítása
  • A vállalat érdekeinek maradéktalan érvényre juttatása, a maximális költséghatékonyság figyelembevételével.

Elvárások

  • Minimum középfokú végzettség, felsőfokú végzettség előnyt jelent
  • Kiváló kommunikációs és tárgyaló készség
  • Nagyfokú stressztűrő képesség
  • Nagyfokú utazási hajlandóság: a munkakör rendszeres – elsősorban külföldi - kiküldetéssel jár (vevői körtől függően a következő célországokba: Németország, Olaszország, Románia, Moldávia, Lengyelország, Szlovákia, Csehország, Bosznia-Hercegovina, Horvátország, Szerbia, Törökország)
  • Német nyelv tárgyalási szintű ismerete, angol nyelv előnyt jelent
  • Autóipari szabványok ismerete előnyt jelent
  • A munkavégzéshez szükséges szakirányú, bőripari/minőségbiztosítási ismeretek megszerzését átfogó belső oktatással biztosítjuk
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • B kategóriás jogosítvány, több éves vezetői tapasztalattal

Juttatások

  • Versenyképes jövedelem
  • Előmeneteli lehetőség
  • Betanulás után mobiltelefont, laptopot, saját használatú cégautót biztosítunk

Jánosháza