Vezető ápoló, szakképzett szakápoló (Seregélyes)

Az Aranybárka Egyesület seregélyesi telephelyre

vezetőápolót, szakképzett szakápolót

keres.

Főbb feladatai:

  • a lakók egészségügyi ellátásának, gondozásának szervezése, irányítása, ellenőrzése, szakrendelői időpontok kontrollvizsgálatok kérése, elszállítás megszervezése, orvosi-szakorvosi vizit,
  • vérvételek szakszerű lebonyolítása,
  • a csoportjába tartozó alkalmazottak munkájának koordinálása, szervezése, ellenőrzése,
  • gondoskodik az ápolási-gondozási adminisztráció vezetéséről, az ápolási-gondozási terv elkészítéséről, végrehajtását folyamatosan ellenőrzi,
  • eljárásrendeket és protokollokat dolgoz ki a munkafolyamatokra vonatkozóan,
  • szükség esetén speciális tevékenységek, például: EKG, oxigénterápia, légzésterápia, szívó alkalmazása
  • tartós fájdalomcsillapítás feladatai: erős ópiát-terápiában részesülő betegek rendszeres ellenőrzése, subcutan infúziós pumpa és epidurális kanül ellátásához kapcsolódó feladatok.

Elvárások

a különböző részlegek a pszichiátria, demens, átlagos ápolás gondozás, magasabb fokú ápolási gondozás részlegek – munkáinak, a betegség csoportok sajátosságai figyelembe ételével – az ellátási protokollok maximális átgondolása, szakmai szintjének emelése – mind elméletben – mint pedig gyakorlatban. Feltétel: fenti kompetenciáknak való megfelelőség, gyakorlat.

Előny

szakirányú végzettség (az 1/2000. (I. 7.) SZCSM rendelet 3.sz melléklete alapján).

Juttatások:

ágazati pótlék, kiemelt munkahelyi pótlék, étkezés díjmentesen, utazási költségtérítés.

Seregélyes