Vezető audit szakértő (Budapest)

Vezető audit szakértő

Feladatok

  • Az MVM audit módszertanának megismerése után a szakmai kompetenciádnak és tapasztalataidnak megfelelő, egy vagy több auditban auditvezetőként vagy auditorként való részvétel. Auditvezetőként lehetőséged lesz egy 2-3 fős teamet irányítani megadott ellenőrzési feladat végrehajtásában a munka tervezésétől a tesztelés elvégzésén keresztül a vizsgálati jelentés véleményeztetéséig. Auditvezetői, illetve auditori munkádat az illetékes osztályvezető fogja támogatni.
  • A fentiekből már sejtheted: nálunk a nyitottság, az újabb és újabb auditált témák, folyamatok megismerése, az együttműködés a közvetlen munkatársakkal és az auditált társaságokkal alapvetés. A célt közösen, csapatban érjük el. Ha jó csapatjátékos vagy, köztünk a helyed!

Elvárások

Az alábbi szakmai kompetenciákra keressük jövőbeli kollégáinkat:

1. Számvitel, könyvvizsgálat: Közgazdasági végzettség, könyvvizsgáló cégnél eltöltött minimum 1-2 éves tapasztalat. Számviteli vagy kontrolling területen szerzett tapasztalat. Mérlegképes könyvelői vagy könyvvizsgálói képesítés előny.

2. Treasury, dealing room: Banki kereskedési környezetben vagy energiakereskedelmi környezetben megszerzett, kontroll tevékenységhez kapcsolódó gyakorlat.

3. IT auditor: IT audit területen vagy IT biztonsági területen szerzett tapasztalat.

4. Műszaki: Általános üzemeltetési, gépészeti, energetikai, villamos vagy egyéb mérnök végzettséged alapján ismereteid vannak műszaki tartalmak értelmezésében (ha kell, önállóan utána tudsz járni az esetleges új, ismeretlen részeknek). Természetesen jól kamatoztathatod nálunk energetikai cégnél szerzett műszaki vagy karbantartási tapasztalataidat.

Tapasztalati elvárás:Senior Audit Szakértő esetében legalább 5 éves munkatapasztalat, Vezető Audit Szakértő esetében 10+ év munkatapasztalat. IT területen ugyanakkor 2-3 éves tapasztalattal is várunk téged!

Amit kínálunk

  • Cafeteria (jelenlegi mértéke évi bruttó 500.000 Ft, szabályzat szerint),
  • nyugdíjpénztári hozzájárulás (jelenlegi mértéke a havi bruttó kereset 5,4%-a, szabályzat szerint),
  • egészségpénztári hozzájárulás (jelenlegi mértéke havi bruttó 12.800 Ft, szabályzat szerint),
  • MVM bővített egészségbiztosítási csomag,
  • kockázati élet- és balesetbiztosítás,
  • évi 8 óra fizetett távollét orvosi vizsgálatra
  • áramdíj kedvezmény a vonatkozó szabályozás szerint

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest