Vezető fejlesztő (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Vezető fejlesztő

Feladatok

  • A vállalat működését elősegítő folyamattámogatási rendszerek kialakítása, fejlesztése, karbantartása, technikai támogatása
  • A helyi applikációkhoz szükséges adatszelekciók elkészítése, módosítása, ütemezése
  • A technikai megoldás leírásának elkészítése és megosztása az igénylőkkel és a projektmenedzserekkel
  • Felhasználói kézikönyvek készítése a helyi applikációkhoz
  • A helyi applikációkat nyilvántartó katalógus vezetése, naprakészen tartása
  • A helyi applikációkban fellépő incidensek és anomáliák megelőzése, elhárítása
  • Fejlesztési projektekben történő részvétel
  • 2-3 fős csapat vezetése, motiválása, képzése, illetve a feladatok delegálása és ellenőrzése
  • Rendelkezésre álló kapacitások folyamatos nyomonkövetése

Elvárások

  • minimum 1-2 éves vezetői tapasztalat
  • IT/műszaki szakirányú végzettség
  • aktív középszintű angol nyelvtudás
  • ügyfélközpontúság, üzleti tudatosság (üzleti igényfeltárás képessége)
  • Visual Stúdió, Management Stúdió, PHP Storm eszközök magas szintű ismerete
  • C#, PHP, MsSql, MySql progamozási és script nyelvek magas szintű gyakorlati használata

Előnyök

  • HTML, Javascript, Ajax, CSS (Bootstrap), Jquery, XML, SasSql, OracleSql, ASP programozási nyelvek ismerete
  • Laravel, SAS Enterprise Guide eszközök ismerete
  • Projektmenedzsment tapasztalat

Amit kínálunk

  • nyitott, emberközeli légkör
  • támogató, szuper csapat
  • rugalmas munkaidő és próbaidő után heti 2 nap home office lehetőség
  • versenyképes fizetés és széleskörű juttatási csomag
  • lehetőség a fejlődésre
  • díjnyertes A+ kategóriás zöld irodaház

Munkavégzés ideje:

Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest XIII. kerület

Budapest