Vezető gondozó (Karcag)

Házi segítségnyújtás szakirányú felsőfokú végzettséggel rendelkező munkatársat keres.

Vezető gondozót keresünk házi segítségnyújtó szolgálatunkba, aki koordinálja a szolgálat munkáját. Feladata lesz az ápolók, gondozók munkájának irányítása, segítése és a munkakörhöz kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása.

Bővebben arról, hogy mit takar a munkakör:

  • A gondozók napi, heti tevékenységének megszervezése, irányítása, szakmai segítése
  • A leendő ellátottak megkeresése a szerződéskötéshez, segítő kapcsolat kiépítése
  • A dokumentációk folyamatos, napra kész vezetése

Fontos, hogy:

  • A leendő munkatárs rendelkezzen felsőfokú szakirányú végzettséggel
  • Legyen jó kommunikációs, szervező és vezetői készsége
  • Ne okozzon problémát az esetleges váratlan szituációk kezelése

Előnyt jelent:

  • Az idős ellátásban szerzett szakmai tapasztalat
  • Adminisztratív munkakörben szerzett tapasztalt
  • Magabiztos számítógép felhasználói ismeret, (word, exel, Powerpoint)

Munkavégzés helye

  • 5300 Karcag, Varró utca 5.

Karcag