Vezető gyógyszerész (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

13. kerületi családias hangulatú gyógyszertár megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Vezető gyógyszerész

Elvárások:

  • Gyógyszerész vagy szakgyógyszerész végzettség,
  • Min. 3-5 év gyógyszertári tapasztalat,
  • Önállóság, szakmai magabiztosság,
  • Jó szervező- és problémamegoldó képesség,
  • Jó kommunikációs képesség,
  • Emberközpontúság, konfliktuskezelési képesség

Előnyt jelent:

  • Vezetői tapasztalat

Feladatok:

  • Gyógyszertári csapat támogatása és fejlesztése,
  • Csapat munkaidő beosztásának és szakmai feladatainak megszervezése és abban való aktív részvétel:,
  • A beteg/vásárló kiszolgálása és ehhez kapcsolódóan a gyógyszerekkel, gyógyászati segédeszközökkel és egyéb termékekkel kapcsolatos felvilágosító szolgáltatás,
  • A biztonságos gyógyszerforgalmazással kapcsolatos jogszabályi megfelelőség biztosítása,
  • Gyógyszertárban forgalmazható termékek megrendelése, raktározása, készletezése, selejtezése a tulajdonossal történő egyeztetés alapján.
  • Vénykezelés és ellenőrzés,
  • TB zárás és NEAK elszámolás,
  • Laborfeladatok megszervezése és azokban való aktív részvétel: magisztrális gyógyszerek készítése, laborálási és kiszerelési feladatok,
  • Kapcsolattartás orvosokkal, felügyeleti szervekkel, területi képviselőkkel,
  • Konfliktus és problémakezelés

Amit kínálunk:

  • Alkalmazotti jogviszony,
  • Nettó 700.000-800.000 ezer forint/hó alapfizetés tapasztalattól függően,
  • Kétműszakos munkarendben történő munkavégzés,
  • Negyedévi bónuszkifizetés forgalmi és árrés csapatcél elérése esetén,
  • Költségtérítés: megbeszélés alapján,
  • Egyéb: gyártói értékesítési versenyekben való részvétel és tárgynyeremények lehetősége,
  • Túlórában döntési lehetőség, vállalás estén kifizetése a jogszabályoknak megfelelően ,
  • Képzési támogatás,
  • Nagyon jó munkahelyi légkör,
  • Humánus vezetés

Budapest