Vezető orvos (Nagykanizsa)

Dinamikusan fejlődő, magánegészségügyi szektorban elhelyezkedő gyógyszeripari partnerünk részére. Akár pályakezdő orvosok jelentkezését is szívesen fogadjuk.

Vezető orvos

Feladatok

  • Az orvosszakmai munka irányítása, szervezése és felügyelete
  • Az egészségügyi szakszemélyzet kiválasztása, oktatása, időszakos továbbképzése
  • A plazma donorok kiválasztása, tájékoztatása, donornevelési programok összeállítása, a donorok egészségi állapotának védelme
  • A plazmaadás folyamatának orvosszakmai felügyelete, a szükséges egészségügyi ellátás biztosítása
  • Együttműködés a központ vezetésével (Centrumvezető, Minőségbiztosítási vezető) és adott esetben a szerződött partnerek kijelölt munkatársaival
  • Együttműködés a cég orvosszakmai vezetésével (Vezető orvosok)
  • Aktív részvétel a központ nemzetközi és hazai hatósági auditjain

Követelmények

  • Általános orvosi diploma
  • Egészségügyi ellátásban szerzett szakmai tapasztalat
  • Vezetői gyakorlat (asszisztensek, nővérek, segítők, stb.)
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret (MS Office, Word, Excel, Internet)
  • Határozottság, proaktivitás
  • Stressz tűrés
  • Jó kommunikációs és probléma megoldó képesség

Amit kínálunk

  • Magán egészségügyi szférába illeszkedő versenyképes alapbér
  • Bónuszrendszer és év végi jutalom
  • Cafeteria a belépés napjától
  • Önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás
  • Nem helyi lakosoknak bejárási támogatás
  • Önállóan beosztható, rugalmas munkarend
  • Nemzetközi vállalati háttér, kiváló munkakörülmények

Munkavégzés helye

Nagykanizsa

Nagykanizsa