Vezető tervező (Budapest)

Az Europort Kft. állandó munkatársai és együttműködő szakértői széles körű szakmai ismeretekkel rendelkeznek. A kivitelezői, tervezői és beruházói gyakorlatunk általában 5 és 20 év közötti, amely lehetővé teszi számunkra, hogy partnereink legspecifikusabb szakmai tudást igénylő fejlesztéseit is magabiztosan megoldjuk.

Kreatív és innovatív csapatunkba keresünk

Vezető tervező

munkatársat.

Feladatok

  • Helyközi kábeltechnikai építési munkák (optika, rézerű - gyenge és erősáram),
  • Az állomási és a megállóhelyi helyi kábeltechnikai építési munkák (optika és rézerű)
  • Helyközi és helyi távközlési hálózatok kiépítése,
  • IP/MPLS digitális adatátviteli hálózatot tervezése a vasútvonalon az állomási és a megállóhelyi távközlési igények kiszolgálására,
  • Utastájékoztató hanghálózat tervezése az állomásokon és a megállóhelyeken,
  • Utasításadó hanghálózat tervezése,
  • Vizuális utastájékoztatás megtervezése,
  • Diszpécser távbeszélő központ tervezése,
  • Az állomások és a megállóhelyek védelmére tűz és betörésjelző központ hálózat tervezése,
  • Technológiai és biztonságtechnika videórendszerek tervezése,
  • Távközlési berendezések áramellátásának a tervezése,
  • Rádió (vonali, tolatási, mozdony) rendszer tervezése.

Elvárások

  • villamosmérnöki végzettség,
  • minimum 5 éves gyakorlat,
  • HI-V, HI-VN jogosultság.

Munkavégzés helye

Budapest

Pályázatát a Jelentkezem az állásra gombra kattintással küldje el.

Budapest