Vezetői Asszisztens (Zala megye)

A hazai fémipar ágazatban vezető pozíciót betöltő és a nemzetközi piacon is aktív magyar, családi tulajdonban lévő, több mint 600 főt foglalkoztató partnerünk számára keresünk vezetői asszisztens pozícióra személyt a cég Zala megyei telephelyére.

Vezetői Asszisztens

Feladatok

  • A gyárigazgató munkájának támogatása,
  • A telephely napi működéséhez kapcsolódó operatív feladatok szervezése,
  • Időbeosztások nyilvántartása és szervezése (pl. céges autók, tárgyalók, stb)
  • Vendégek fogadása,
  • Egyéb üzemeltetéssel kapcsolatos feladatok ellátása,
  • Társosztályok (Pénzügy, HR, Értékesítés) adminisztratív támogatása.

Elvárások

  • Középfokú iskolai végzettség,
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás,
  • MS Office magabiztos ismerete,
  • Jó kommunikációs készség, magas fokú megbízhatóság, precizitás,
  • Talpraesett, önálló munkavégzésre való képesség,
  • Terhelhetőség, rugalmasság,
  • Jó szervezőkészség,
  • B kategóriás jogosítvány és gépjármű vezetési gyakorlat.

Amit kínálunk

Amit partnerünk kínál:

  • Versenyképes, sikerorientált jövedelem,
  • Megbízható, tőkeerős hazai vállalat,
  • Fiatalos csapat,
  • Önálló, proaktív munkavégzés.

Munkavégzés helye

Zala megye