logisztikai kisegítő (Tiszaújváros)

A hirdetés már lejárt!

Tiszaújvárosi partnercégünk számára keresünk 3324-es, targoncavezetői engedéllyel rendelkező kollégát.

logisztikai kisegítő

Feladatok

  • Kézi és gépi anyagmozgatás
  • Termék tároláshoz szükséges segédanyagok mozgatása, tároló konténerek összeszerelése
  • Termék tároló konténerek ellenőrzése és a belső csomagolóanyagok behelyezése.

Követelmények

  • középfokú végzettség ( minimum szakmunkás bizonyítvány )

Előny:

  • - tűzvédelmi szakvizsga

Amit kínálunk

  • 2 műszakos munkarend (H-P délelőtt : 6-14 ; délután: 14:00- 22:00)
  • Cafetéria (éves br. 700.000 Ft-os keret)
  • 13. havi fizetés
  • 14. havi bónusz
  • műszakpótlék délutános műszakban 20%
  • utazási költségtérítés, autóval nettó 21 Ft/km, tömegközlekedéssel 86%-os térítés, a fennmaradó 14% kérhető a Cafetéria keretből 1-es szorzóval.
  • hosszútávú, biztos munkalehetőség.

Munkavégzés helye

Tiszaújváros