Videóbanki és Email Ügyfélszolgálati munkatárs (Budapest)

Magabiztos középfokú angol nyelvtudással rendelkezel? Szívesen kezdenéd el vagy folytatnád karriered a banki szférában?Pályakezdők jelentkezését is várjuk ügyfelünk Videóbanki és Ügyfélszoláglati pozíciójába.

Videóbanki és Email Ügyfélszolgálati munkatárs

Feladatok

  • Lakossági és kisvállalati ügyfelekkel való kapcsolattartás emailben
  • VideoBanki tevékenység ellátása
  • Számlanyitások kezelése
  • Beérkező ügyfél megkeresések megválaszolása emailben
  • Számla-, betét- és hiteltermékekkel kapcsolatos tanácsadás
  • Társosztályokkal való kapcsolattartás

Követelmények

  • Legalább középfokú végzettség
  • Magabiztos középfokú angol nyelvtudás
  • 07:00 - 20:00 óra közötti munkavégzésre való nyitottság (napi 8 órás beosztásban)
  • Kiváló kommunikációs készség magyarul és angolul
  • Ügyfélorientált attitűd
  • Precízitás
  • Hatékony probléma és konfliktuskezelés

Előnyt jelent:

  • Hasonló munkakörben szerzett munkatapasztalat
  • Banki rendszerek és MS Office gyors használata

Amit kínálunk

  •   Barátságos légkör, elkötelezett csapat
  • Értékközösség és felelős pénzügyi szemlélet
  • Kellemes és kulturált munkakörnyezet
  • Új szakma elsajátítása, támogató környezetben
  • Lehetőség a tudatos pénzügyi szemlélet elterjesztésére

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest